Zadzwoń do nas: +48500100160  |  +48504066608

Przeprowadzki firm

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym transportem mebli, maszyn i urządzeń. Obsługuje zarówno osoby prywatne, jak również firmy czy instytucje. Wykwalifikowany personel z Krakowa zaplanuje i zrealizuje projekt nawet najbardziej skomplikowanej przeprowadzki.

Organizujemy przeprowadzki lokalne – na terenie Krakowa i województwa małopolskiego, a także złożone przeprowadzki krajowe oraz międzynarodowe. Dokładamy wszelkich starań, aby cała operacja przebiegała szybko i sprawnie. Aranżowaliśmy przeprowadzki dla wielu krakowskich przedsiębiorstw i instytucji. Znamy ich potrzeby i doskonale rozumiemy, że zależy im na ciągłości funkcjonowania. Nasze działania cechuje duża ostrożność, dlatego bez wahania możesz powierzyć nam transport przedmiotów o dużej masie i niestandardowych gabarytach. Na specjalne życzenie klientów z Krakowa przeprowadzki mogą być opatrzone dodatkowymi usługami.

Na jakie usługi w ramach przeprowadzki możesz liczyć?

  • dostarczamy materiały do pakowania i zabezpieczenia mebli, sprzętu komputerowego i rzeczy osobistych i w postaci pojemników plastikowych oraz kartonowych,
  • zajmujemy się pakowaniem mienia,
  • demontażem i przewozem mebli oraz elementów stałego wyposażenia.
  • dbamy o szybkość i ciągłość organizowanej w Krakowie przeprowadzki.

Chcesz poznać koszt przeprowadzki? Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub za pomocą formularza. Wstępna wycena jest całkowicie bezpłatna i nie zobowiązuje do korzystania z naszych usług.

Planujesz przeprowadzkę?

Prosimy o podanie przykładowej daty i godziny przeprowadzki

Przeprowadzki Mrówka   Przeprowadzki Ł&M

Przeprowadzki

504 066 608     500 100 160

 

Ustawienia dostępności
Wysokość linii
Odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Wyłącz obrazki
Skup się na zawartości
Większy kursor
Skróty klawiszowe