Zadzwoń do nas: +48500100160  |  +48504066608

Przeprowadzki międzynarodowe

Wszystkim klientom oferujemy tanie przeprowadzki z bogatym, komfortowym pakietem połączone z usługą przechowywania mebli. Działalność koncentrujemy na obsłudze klientów z Krakowa i okolic, ale na równie wysokim poziomie organizujemy przeprowadzki na obszarze całej Polski oraz Unii Europejskiej. Coraz większą popularnością cieszą się także przeprowadzki międzynarodowe.

Usługi przewozowe świadczymy na terenie całej Unii Europejskiej. Przeprowadzki międzynarodowe planujemy i organizujemy z pełnym zaangażowaniem. Potrafimy pokonać naprawdę duże odległości. Wszystkie przeprowadzki międzynarodowe organizowane przez Transport Ł&M są odpowiednio ubezpieczone.

Naszym klientom tanie przeprowadzki nie kojarzą się ze stresem. Bez obaw możesz powierzyć nam swój dobytek. Dopełnieniem działalności transportowej jest umiejscowiony w dogodnym punkcie Krakowa strzeżony magazyn, w którym przechowywane meble są całkowicie bezpieczne. Korzystają z niego w szczególności osoby planujące przeprowadzki międzynarodowe.

Profesjonalizm i fachowa obsługa

Powierz nam swoje mienie, a my zadbamy o jego bezpieczeństwo. Gwarantujemy profesjonalizm, sprawdzony sprzęt oraz miłą i fachową obsługę. Wszystkie realizowane przeprowadzki objęte są pakietem ubezpieczeń PZU w wysokości 200 tys. zł.

Planujesz przeprowadzkę?

Prosimy o podanie przykładowej daty i godziny przeprowadzki

Przeprowadzki Mrówka   Przeprowadzki Ł&M

Przeprowadzki

504 066 608     500 100 160

 

Ustawienia dostępności
Wysokość linii
Odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Wyłącz obrazki
Skup się na zawartości
Większy kursor
Skróty klawiszowe