Zadzwoń do nas: +48500100160  |  +48504066608

Planujesz przeprowadzkę? Zmieniasz adres?

Zmieniasz adres? Przenosisz firmę? Planujesz przeprowadzkę na drugi koniec Polski? Czy tylko na inną ulicę?

2 minuty czytania
Planujesz przeprowadzkę? Zmieniasz adres?
Planujesz przeprowadzkę? Zmieniasz adres?

Zmieniasz adres? Przenosisz firmę? Planujesz przeprowadzkę na drugi koniec Polski? Czy tylko na inną ulicę?

Ł&M Mrówka przeprowadzi Cię z uporem mrówki, gdzie tylko chcesz!

Czy trzeba bać się przeprowadzki?

Podobno trzy przeprowadzki to jak jedna powódź. Ale nie z nami! Mamy doświadczenie od 2007 roku. Znamy się na przeprowadzkach jak rzadko kto. Z tego żyjemy od lat. Dajemy Wam nasze umiejętności, doświadczenie, fachowców i najlepszy możliwy sprzęt.

Jak zaplanować sprawną przeprowadzkę?

Pozwól, że zrobimy to za Ciebie. Ty wybierz termin i otwórz nam drzwi. Nasi fachowcy sprawnie przygotują Twój dobytek do przeprowadzki. Zapakują rzeczy do porządnych kartonów, zabezpieczą szkło i porcelanę. Potem przygotują meble do transportu, tak by dotarły pod nowy adres bez uszczerbku. Pamiętaj, że nasze motto brzmi tak: „Chronimy Wasze rzeczy, jak nasze klejnoty”!

Jak długo trwa doskonała przeprowadzka?

Wiemy, że zależy Ci na czasie. A my mamy sprawnych fachowców i najlepszą flotę. To nowoczesne, ekologiczne (Euro 6) samochody z podnośnikami i profesjonalnym wyposażeniem. Liny, gąbki, strecze, koce itd. to niezbędny sprzęt przy każdej przeprowadzce. Pracujemy żwawo i dokładnie. Prowadzimy nasze auta na tyle szybko, by nie zaszkodzić rzeczom, które wieziemy.

Czy tania przeprowadzka może być udana?

Oczywiście! Wiemy, że cena ma znaczenie. Dlatego zapewniamy najlepszą cenę w stosunku do jakości usługi. Zależy nam na Twoim zadowoleniu – i to zarówno z ceny, jak i z samej przeprowadzki. Chcemy, byś do nas wrócił i polecił nas znajomym. Bo renoma jest w tej branży najważniejsza.

Na co zwracać uwagę przy wyborze firmy przeprowadzkowej?

Nie daj się zwieść wyłącznie pokusie najniższej ceny. Ważne, by firma przeprowadzkowa działała na rynku od lat, miała doświadczenie, sprawdzonych ludzi i dobry sprzęt. Pisaliśmy o tym wyżej. Teraz najważniejsze: referencje. Tylko inny zadowolony klient da Ci gwarancję, że i Twoja przeprowadzka będzie udana i bezstresowa.

Jest taka firma: Ł&M Mrówka!

Mamy świetne referencje. Organizowaliśmy przeprowadzki w Polsce i za granicę, do wielkich metropolii i w bieszczadzką dzicz. Pakowaliśmy dobytek sławnych ludzi i wielkich instytucji. Codziennie robimy to jak należy. Teraz jesteśmy gotowi pracować dla Ciebie!


Ustawienia dostępności
Wysokość linii
Odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Wyłącz obrazki
Skup się na zawartości
Większy kursor
Skróty klawiszowe