Sprawdzony sprzęt do przeprowadzki i dogodny transport z Krakowa

Za cel przewodni obraliśmy dążenie do najwyższego profesjonalizmu w obsłudze klienta, dzięki czemu obecnie cieszymy się zarówno zaufaniem, które jest dla nas najważniejsze, jak i stałą, wysoką pozycją na rynku. Sukces Transport Ł&M to przemyślane rozwiązania, profesjonalizm i doświadczenie. Zatrudniamy wyłącznie fachowców z długoletnią praktyką zawodową.

Oferujemy:

  1. planowanie procesu przeprowadzki,
  2. zapewnienie pojemników plastikowych do spakowania rzeczy osobistych,
  3. utylizację elementów wyposażenia,
  4. magazynowanie rzeczy,
  5. przeprowadzki krajowe oraz międzynarodowe.

Celem udoskonalenia świadczonych usług opracowaliśmy w Krakowie program pozwalający na stworzenie niedrogiej oferty przeprowadzki i dostosowanie jej do potrzeb indywidualnego klienta. Aby zaoszczędzić Państwu trudności związanych z pozbyciem się niepotrzebnych przedmiotów (np. mebli czy sprzętu AGD), na życzenie zajmujemy się również ich utylizacją. Na potrzeby przechowywania mebli powstał strzeżony i ogrzewany magazyn.

Koszt zaplanowanej w Krakowie przeprowadzki uzależniony jest od wielu czynników:

  1. wielkości mieszkania lub biura,
  2. ilości przewożonego mienia,
  3. piętra załadunku oraz rozładunku.

Chcesz poznać wycenę przeprowadzki? Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub za pomocą formularza. Wstępna wycena jest całkowicie bezpłatna i nie zobowiązuje do korzystania z naszych usług. Nasze doświadczenie i bogata oferta umożliwiają każdemu klientowi z Krakowa wybór korzystnej metody przeprowadzki.