wynajem-busa
Poszukujesz sprawdzonego i bogato wyposażonego auta, którym przewieziesz swoich gości do celu? Nie szukaj dalej! Nasza firma oferuje wynajem 9-osobowych busów zarówno z kierowcą, jak i bez. Transfer na lotnisko, impreza okolicznościowa czy wycieczka po Krakowie – to tylko przykładowe realizacje, których się podejmujemy.

Nasze indywidualne podejście do każdego klienta oraz wysoki profesjonalizm sprawiły, że od ponad 15 lat działamy na rynku. Jesteśmy wyposażeni w bogatą flotę samochodów, która jest gotowa w każdej chwili do wynajmu. Przekonaj się samemu!

Potrzebujesz busa, by komfortowo i bezpiecznie dotrzeć do celu? Skontaktuj się z nami i dokonaj rezerwacji już dziś:

Transfery lotniskowe

Sprawdzony i ekspresowy sposób dotarcia zarówno z lotniska Kraków – Balice do centrum Krakowa, jak i wiele więcej. Przekonaj się, jak wygodna i szybka może być Twoja podróż! Rezerwacja transferu może odbyć się bezpośrednio przez nasz formularz kontaktowy, a potwierdzenie masz w ciągu kilku minut!

Gwarantujemy pomoc na każdym etapie podróży – od wniesienia bagaży na pokład busa, po szybki i bezpieczny przejazd. Nasza wykwalifikowana kadra zapewni Ci wszystkie dogodności. Sprawdź naszą ofertę!

Impreza okolicznościowa

Nasze auta są profesjonalnie wyposażone we wszystkie udogodnienia, które umilą Tobie i Twoim gościom dotarcie do celu!

Wycieczka po mieście

Zwiedzanie miasta jeszcze nigdy nie było tak przyjemne! Bogato wyposażone wnętrze busa, dwustrefowa klimatyzacja, wygodne fotele i Twoi znajomi. Odkryj miasto z zupełnie innej strony!

Inny cel:

Masz inne plany? Nic straconego! Napisz do nas i opisz swój cel podróży – na pewno Ci pomożemy!

Gratis podstawiamy auto do klienta

szczegóły telefonicznie